smluvní podmínky pro soukromou bezplatnou inzerci

Inzeráty

podání inzerátu

Smluvní podmínky:
Obec Nepomuk je provozovatelem bezplatné nekomerční (soukromé) inzerce pro místní občany na internetových stránkách obce Nepomuk-pb.cz. Každý inzerent, který podává inzerát zde na stránkách nepomuk-pb.cz , tak při souhlasu se smluvními podmínky souhlasí, že veškeré informace ,které v inzerátu podává jsou pravdivá a pokud ne dopouští se vědomě trestné činnosti, za kterou přebírá veškerou zodpovědnost.

Jak naše inzerce funguje?
Inzerent podá svůj inzerát přes inzertní formulář na stránce Formulář k podání inzerátu | Nepomuk (nepomuk-pb.cz) , musí se seznámit a souhlasit s podmínkami pro soukromou inzerci na stránkách nepomuk-pb.cz a odešle. Poté bude inzerát zpracován a do 24 hodin publikován.

Ochrana osobních údajů:
Inzerent souhlasí potvrzením smluvních podmínek  při podání inzerátu se zveřejněním soukromích dat v inzerátu: emailová adresa, telefon, jméno, adresa, foto a vše co je součástí jím podaného inzerátu. Tato data nejsou nikterak shromažďována interně na stránkách obce (mimo stránky inzerce) a používána k dalšímu používání, proto veškerá korespondence, která se týká inzerce probíhá pouze mezi poptávkou a nabídkou.

Reklamace, oprava nebo zrušení inzerátu:
Veškeré inzeráty budou publikovány na dobu určitou. Prodloužení této doby nebo reklamace či zrušení inzerátu lze u správce webu – Správce webových stránek | Nepomuk (nepomuk-pb.cz). Jakákoliv reklamace, která se týká inzerátu(nepravdivost údajů, jiný produkt, finanční neshody, nekomunikovatelnost atd.), je pouze mezi prodejcem a kupujícím. Budeme se vám snažit vyjít vstříc ohledně každé reklamace, ale pouze v rámci možnosti dané situace a pravomoci svěřené provozovateli bezplatné inzerce. Provozovatel pouze inzeráty zveřejňuje, ale pravdivost obsahu není v pravomoci provozovatele, jakýmkoliv způsobem kontrolovat.

Obec Nepomuk nepřebírá žádnou zodpovědnost za obsah a pravdivost inzerátů a dat. Pokud inzerentovi nebude publikován inzerát, provozovatel je zbaven jakéhokoliv vysvětlení, proč inzerát nebyl zveřejněn!