zakázaná skládka

image_printTISK

Mezi obcí Nepomuk a Zalány byly pořízeny tyto snímky černé skládky. Je smutné zveřejňovat tak ošklivé obrázky. Lesy nám díky kůrovci mizí před očima a zbylé tímto způsobem někteří zkrášlují. Pokud se tímto způsobem všichni budeme chovat k přírodě, budeme žít na smetišti a to si asi nikdo z nás nepřeje. Věřme že většina lidí se chová k přírodě hezčím způsobem a pokud by se dotyčnému, kterému se tento kousek povedl, hnulo svědomí, bylo by hezké, kdyby se k přírodě choval přívětivěji (třeba odvezl tento odpad). Tímto snímkem apelujeme na všechny občany naší obce pokud mají odpad (elektro, nábytek, barvy apod.), tak obec Nepomuk několikrát do roka zprostředkovává bezplatný svoz tohoto odpadu pro své občany. Co se týče lidí, kteří nejsou občany naší obce, tak i v jejich trvalých bydlištích mají pro ně bezplatné sběrné dvory.

Děkujeme že máte rádi přírodu